RISEN
pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pathnode [ACCEPTED]

+14
Asmodei
CherryCoke
Camox
KingDraco
Dreams
KONOPIA
st0ne
Nicze
Szeol
Ruso
V3x.
kaleniatch
Jarrod
freakshow18679
18 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Szeol Mon Oct 15, 2012 6:25 am

Tanka expi sie tak samo szybko jak BP czy EE
Jarrod wrote:Czemu taki dziwny nick ? Very Happy
Jeśli taki post odebrałeś jako atak na siebie to nie ma sie co dziwić, że ludzie wywnioskowali co wywnioskowali ;p I jeszcze do CLa Razz
Szeol
Szeol
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 137
Join date : 2012-09-28
Age : 34
Skąd : Kozy

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Cassiopeia Mon Oct 15, 2012 6:26 am

freakshow18679 wrote:Odpowiedzialem atakiem na atak. Przynajmniej tak to odebralem. Odnosnie nicku, freak to moj login w wiekszosci przypadkow, pod takim nickiem gralem tez na wiekszosci serverow, ale na wiekszosci spotkalem sie z tym, ze bylem kojarzony z kims zupelnie innym, porzucilem wiec nick ze wzgledu na zbyt duza pospolitosc. Male sprostowanie, napisalem "przypierdzielasz" a nie "przypierdalasz". Najpierw naucz sie czytac a pozniej do mnie czepiaj. Mam jeszcze troche kultury. Do calej reszty ktora na podstawie tego posta probuje oceniac moj charakter i osobowosc, wyglada na to, ze gra przycmila Wam mozgi albo uprzedzenie do dzieci udziela sie w stosunku do ludzi, ktorzy po prostu nie daja pluć sobie w brode. Skoro fakt, ze nie mam zamiaru nikomu sie podlizywac, bo tego nie lubie przycmiewa cala reszte, wlacznie z doswiadczeniem i "bezkonfliktowoscia" ktora niektorzy po prostu kwestionuja to dla mnie idea klanu jest po prostu dziwna. Jeden czyn, a w zasadzie jedno zdanie nie czynia czlowieka skurwysynem czy czyms tego pokroju. Zlozylem podanie i czekam na powazna odpowiedz. Dla wszystkich ktorzy mysla, ze jestem osoba konfliktowa i pyskata, proponuje wyjebac sobie barana i przeczytac tego posta jeszcze raz. Z gory przepraszam za chaotyczna wypowiedz i nieporozumienie. Po prostu nie lubie pozostawiac niewyjasnionych spraw. Mam nadzieje, ze wezmiecie to pod uwage i rozpatrzycie pozytywnie moje podanie

Pozdrawiam

Freak aka pathnode Smile
Drogi Panie Pathnode. Uprzejmię inforumję i zapewniam, że Pan Jarrod nie miał w zamiarze Pana atakować. Tak to już jest, że człowiek to ciekawe stworzenie i musi pytaća by swą ciekawość zaspokoić.

Postaraj się o nieco łagodniejszy sposób wypowiadania się. Ludzie Cię ocenili tak a nie inaczej bo agresywnie zaatakowałeś Lidera Razz.

Dla jasności.. Jak idziesz na rozmowę o pracę to do przyszłego pracodawcy nie wyjeżdżasz " dawaj posade bo Ci zapierd*le" tylko łaskawie odpowiadasz na wszystkie pytania i modlisz się w duchu, żeby Cię przyjeli Smile
Cassiopeia
Cassiopeia
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 70
Join date : 2012-10-02
Age : 39
Skąd : Bytom

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Mordrag Mon Oct 15, 2012 6:30 am

nawet nie ma o czym mowic, wielki minus
Mordrag
Mordrag
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 47
Join date : 2012-10-06
Skąd : Gdańsk

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  freakshow18679 Mon Oct 15, 2012 6:39 am

owszem. ale przyznalem sie do bledu tak? taki mam sposob bycia, tak to odebralem, jak widac blednie i za to przeprosilem. odnosnie expienia... zareczam Ci kolego. ze ktos kto od szesciu lat gra tankiem wyexpi go szybciej niz ee ktorym gral w zyciu raz czy dwa. apropo mordraga.... nie wiem w ogole co Ty tu robisz z takim podejsciem do ludzi. Ja wyjasnilem juz wszystko co bylo do wyjasnienia, a porownanie do rozmowy o prace jest tu troche nie na miejscu biorac pod uwage co tak wlasciwie napisalem. potraktowalem to tak jak potraktowalem i tego juz nie zmienie. sprawa zostala wyjasniona, przyznalem sie do bledu i nic wiecej zrobic juz nie moge. chcecie hejtowac to prosze bardzo. jak dla mnie wszystko powinno byc juz jasne wiec temat mozna zamknac, tyle tylko, ze to juz wola Jarroda. bylbym niezmiernie wdzieczny gdybym odpowiedz dostal przed startem servera. dobrze by bylo wiedziec czy startowanie na tym serverze ma jakikolwiek sens

pozdrawiam

freakshow18679

Liczba postów : 11
Join date : 2012-10-14

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Mordrag Mon Oct 15, 2012 6:47 am

freakshow18679 wrote:Odpowiedzialem atakiem na atak. Male sprostowanie, napisalem "przypierdzielasz" a nie "przypierdalasz". Najpierw naucz sie czytac a pozniej do mnie czepiaj. Mam jeszcze troche kultury. Do calej reszty ktora na podstawie tego posta probuje oceniac moj charakter i osobowosc, wyglada na to, ze gra przycmila Wam mozgi Dla wszystkich ktorzy mysla, ze jestem osoba konfliktowa i pyskata, proponuje wyjebac sobie barana i przeczytac tego posta jeszcze raz.


mowisz ze przeprosiłeś a z kazdym postem widać poprostu duzo złych wibracji, nawet w poscie z tym wyjasnieniem atakujesz ludzi ktorzy cie oceniaja, to jest rekrutacja my musimy tu oceniać, a ty sie staraj.
Mordrag
Mordrag
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 47
Join date : 2012-10-06
Skąd : Gdańsk

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Cassiopeia Mon Oct 15, 2012 6:54 am

To nie my coś chcemy, tylko Ty coś chcesz.
Zobaczym yco powie jarrod ;p
Cassiopeia
Cassiopeia
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 70
Join date : 2012-10-02
Age : 39
Skąd : Bytom

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Jarrod Mon Oct 15, 2012 7:23 am

A mi się podoba Very Happy Tylko jestem pedantem i mam problem z tym że masz inny nick na forum a inny chcesz mieć w grze, taka natura, zatem jaka klasa interere ? :>
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  freakshow18679 Mon Oct 15, 2012 7:25 am

co mi dacie to wezme. najchetniej TK badz SK, ale jestem elastyczny. dostosuje sie do potrzeb klanu, moge grac praktycznie wszystkim

freakshow18679

Liczba postów : 11
Join date : 2012-10-14

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  sobek Mon Oct 15, 2012 7:30 am

freakshow18679 wrote:co mi dacie to wezme. najchetniej TK badz SK, ale jestem elastyczny. dostosuje sie do potrzeb klanu, moge grac praktycznie wszystkim

SWS Very Happy

sobek
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 106
Join date : 2012-09-26

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Jarrod Mon Oct 15, 2012 7:37 am

A czym będziesz nakurwiał jak zły ? Very Happy ATM need BP najbardziej Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  freakshow18679 Mon Oct 15, 2012 8:48 am

Bede szczery - najchetniej zagram TK, moze byc tez inny tank. Wzglednie BD, WC, moze byc rowniez AW, PW, Glad, Tyr lub jakis nuker. To jesli chodzi o moje prosby

freakshow18679

Liczba postów : 11
Join date : 2012-10-14

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  freakshow18679 Mon Oct 15, 2012 9:49 am

Dobra. Robie TK. Tankow nigdy za wiele

freakshow18679

Liczba postów : 11
Join date : 2012-10-14

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Patry Mon Oct 15, 2012 9:50 am

co racja to racja
Patry
Patry
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 55
Join date : 2012-09-23

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Jarrod Mon Oct 15, 2012 10:59 am

TK ACC
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

pathnode [ACCEPTED] - Page 2 Empty Re: pathnode [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum