RISEN
Kondziu [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Kondziu [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kondziu [ACCEPTED]

2 posters

Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Kondziu [ACCEPTED]

Post  Kondziu Thu Sep 27, 2012 10:12 am

1. Nick: Kondzia / Kondziu w zależności od płci postaci:P

2. Imię: Konrad

3. Wiek:24

4. Pochodzę z: Rzeszów

5. Aktualnie mieszkam w: Rzeszów / Kraków

6. Pracuję/studiuję: jeszcze zdąże zię w życiu narobić - studiuję ( WGGiŚ-AGH jeśli kogoś to interesuje) Very Happy

7. W l2 grałem (serwery/klany):.....uuu sporo teggo było ogólnie gram od c4.

Serwery:
dex / rpgx15/ celes /roxy-dex ,ostatnio hydra i nostalgia dex, a z polskich to stare exiC4 i oczysiście masa mniejszych serwerów sam już się gubie gdzie grałem a gdzie nie.

Klany:
większość serwerów w OOWW, ostatnio GoDs na dexie, a także kultowe clany jak VodkaDrinkers czy AgresjaRodzinna, w Risen też kiedyś grałem tylko za cholere nie moge sobie przypomnieć na jakim serwerze.

8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do:
...standardowo jak to student 0-24 h / dzień, średnio hmm tak około 4-5 godzin głównie późny wieczór/noc

9. Preferowane Klasy:
Praktycznie niezmiennie od mojego drugiego serwera gram koniem ( 5lat?) więc istnieje wysokie prawdopodobieństwo że zamiłowanie do jazdy konno znowu sie we mnie obudzi:P, ale równie dobrze moge zagrać kowalem czy sws'em bądź spoilem innych klas nie przewiduje a jeśli przewidze to napewno się o tym dowiecie. Jedyne co w tym punkcie jest pewne to to ,że nie zagram biszopem. Istotnym wpływem na wybór postaci będzie czas jaki bede mógł przeznaczyć na grę, a czas ten jest zazwyczaj wprostproporcjonalny do tego co oferuje klan / serwer - im więcej sie dzieje tym wiecej gram.

10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?:
No kiedyś grałem w tym klanie tak jak wspominałem ..a na rekrutacje trafiłem przypadkowo na jakimś forum.

11. Czemu akurat RISEN?:
Bo widze że rekrutujecie sporo randomów których bede mógł wykorzystać, a tak poważniej to poprostu etap no-life mam już dawno za sobą (chociaż nigdynic nie wiadomo Twisted Evil )także Risen to chyba odpowiednie miejsce dla takiej osoby jak ja.
No i jeszcze widze sporo znajomych nicków w tym dziale np lol th-Xett ;]


12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji):
Twisted Evil ..a co ja mam was przekonywać jeśli w/w obraz mojej osoby w świecie L2 was nie przekonał, to nie ma sensu tego zmieniać, moge tylko dodać, że jestem nerwowy, mściwy, cyniczny, nieustępliwy, czasem wkurwiający, wykazuje wysoki terytorializm ( zwłaszcza farmiąc w cata)... powinno wystarczyć.


Last edited by Kondziu on Thu Sep 27, 2012 11:04 am; edited 1 time in total
Kondziu
Kondziu
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 102
Join date : 2012-09-27
Age : 36

Back to top Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Re: Kondziu [ACCEPTED]

Post  Jarrod Thu Sep 27, 2012 10:22 am

No to się będziesz musiał trochę do regulaminu z tą mściwością dostosować Razz
Chętnie bym Cię na koniu widział (bez skojarzeń Twisted Evil ) Ale póki co bym Cie na SWSa posłał póki mamy deficyty tej klasy Smile
Deal ? :>
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Re: Kondziu [ACCEPTED]

Post  Kondziu Thu Sep 27, 2012 10:28 am

Do startu serwera jeszcze 2 tygodnie wiec przemyśle tę opcje. Jednak w L2 bardzo cenię sobie niezależność od kogokolwiek/czegokolwiek a wiadomo, że to gwarantuje mi gra kuniem, natomiast granie SWS'em wymaga ciągłego łażenia w pt, bo solowanie to cos dla sado-maso. Pożyjemy - zobaczymy, z decyzją raczej sie śpieszył nie będe.
Kondziu
Kondziu
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 102
Join date : 2012-09-27
Age : 36

Back to top Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Re: Kondziu [ACCEPTED]

Post  Jarrod Fri Sep 28, 2012 6:05 am

No ale jakoś cię muszę wpisać Smile Zatem Kuń a pierwaja suba SWS ?
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Re: Kondziu [ACCEPTED]

Post  Kondziu Fri Sep 28, 2012 6:07 am

no zawsze na sube brałem EE najpierw ale jak sie uprzecie to zrobie tego sws ;d
Kondziu
Kondziu
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 102
Join date : 2012-09-27
Age : 36

Back to top Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Re: Kondziu [ACCEPTED]

Post  Jarrod Fri Sep 28, 2012 6:16 am

Nie no może być i EE, tylko myślałem że Ci cert będzie bardziej pasować Smile TS Zapraszam Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Kondziu [ACCEPTED] Empty Re: Kondziu [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum