RISEN
Ryoshin [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Ryoshin [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryoshin [ACCEPTED]

3 posters

Go down

Ryoshin [ACCEPTED] Empty Ryoshin [ACCEPTED]

Post  Guest Wed Sep 26, 2012 10:29 am

Witam. Mam na imię Marcin i też jestem L2-holikiem. A tak serio. Nie chcę zanudzać więc wypełnię formularz, a jeśli ktoś dotrze do końca to może przeczyta uwagi końcowe.

1. Nick:
Używałem głównie dwóch: Ryoshin oraz Sailor.
2. Imię: Marcin
3. Wiek: cóż, 39 stuknęło niedawno.
4. Pochodzę z: czy to ważne? Polska.
5. Aktualnie mieszkam w: mieście, niedaleko Szczecina
6. Pracuję/studiuję: Pracuję czasem niezbyt ciężko, czasem kilkanaście godzin dziennie, a czasem nie ma mnie i tydzień. Rodzina>praca> wiele innych rzeczy> L2
7. W l2 grałem (serwery/klany):
Rozpoczynałem prophetem Ryoshin na Starisie (ehh te zbugowane c3). Jak FBI zamknęło admina, poszliśmy na Dexa. Grałem kilka lat Domi Sailor, byłem Cl klanu Vertex, który głównie dzięki współpracy z IFC dzielnie radził sobie na serwie. Potem były dramy, kradzieże, scamy i ogólna drama, straciłem full epici i klan i chęć do gry. Po jakimś czasie ciąłem dzielnie cardinalem na L2 paradise w klanie Hisatsu (bodaj najlepszy klan jaki w życiu widziałem), nawet hero tam zrobiłem Wink Zwołany przez starych wirtualnych przyjaciół z IFC grałem cardinalem na rpg club x15 - nick ryoshin. Był jeszcze epizod na l2ws, grałem SE o niku Vidoque, aż do wipe. Potem jakoś nie było weny zaczynać od nowa.
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: zależnie od ochoty i sytuacji w domu/pracy. ogólnie 20-24, nie dłużej. Więcej info na dole aplikacji.
9. Preferowane Klasy: zawsze grałem suportem. rozważałem BD/SWM/EE
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: nie znam. przeglądałem forum rpg i zauważyłem polski klan, ot co.
11. Czemu akurat RISEN?: patrz wyżej
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji):

Plusy: Gram w tę grę od lat. Znam ją na wylot. umiem grać niemal każdą klasą choć głównie grałem biszopami. nie jestem emo. doskonale znam angielski, dobrze rosyjski. mam szybki internet i mocny komputer. jestem dorosły (choć to może niektórym przeszkadzać). pvp oriented.
Minusy: nie jestem noliferem. nie jestem item loverem. nie jestem farmerem. nie znoszę dual i triple boxów. nie toleruje idiotów (mam uczulenie). nie lubię jak ktoś mnie nie szanuje (i mojego czasu).

Dodatkowe info: mam rodziców, oboje grają w L2 (tak wiem, to są emeryci). Mogą mi pomóc w lvlowaniu postaci w ciągu dnia, by nadążyć za klanem, jednak wymagają więcej cierpliwości (wyrozumiałości). Obecność na siege/epics oczywiście - ale jeśli powiem, że nie mogę - to oznacza, że nie mogę ,a nie że mi się nie chce.

Ogólnie mogę biegać w plate armor aż do 85. nie zrobię kolejnego krasia na szoty, kolejnego na coś innego. Jeżeli liczba graczy w klanie będzie dostatecznie duża, wówczas zalogowanie postaci zebranie party i zabawa. oczywiście TS/vent aktywne. Ot taki emerycik bez spiny.

Pozdrawiam ewentualnych starych znajomych i być może nowych, kto wie Smile

Guest
Guest


Back to top Go down

Ryoshin [ACCEPTED] Empty Re: Ryoshin [ACCEPTED]

Post  beniek Wed Sep 26, 2012 10:34 am

Ryoshin wrote:

Dodatkowe info: mam rodziców, oboje grają w L2 (tak wiem, to są emeryci). Mogą mi pomóc w lvlowaniu postaci w ciągu dnia, by nadążyć za klanem, jednak wymagają więcej cierpliwości (wyrozumiałości). Obecność na siege/epics oczywiście - ale jeśli powiem, że nie mogę - to oznacza, że nie mogę ,a nie że mi się nie chce.

Ryoshin [ACCEPTED] Mother-of-god

Dlaczego moi nie graja chociaz w cs'a Sad

Wrecz nie moge uwierzyc Smile
Chetnie pogramy z twoimi rodzicami Very Happy
Jestem oczywiscie za, w szczegolnie ze lubisz supportem grac Wink

beniek
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 145
Join date : 2012-09-21
Age : 34
Skąd : Tczew

Back to top Go down

Ryoshin [ACCEPTED] Empty Re: Ryoshin [ACCEPTED]

Post  st0ne Wed Sep 26, 2012 10:41 am

bardzo fajne podanko. Chetnie zobaczylbym Cie na SWM'ie.

PS. Musisz miec super rodzicow skoro w takim wieku ogarniaja gre mmo. Moj ojciec ledwie co z internetu potrafii korzystac Smile
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

Ryoshin [ACCEPTED] Empty Re: Ryoshin [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Sep 26, 2012 10:43 am

SWS Accepted, nie ma co się zastanawiać Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Ryoshin [ACCEPTED] Empty Re: Ryoshin [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum