RISEN
Msciciel [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Msciciel [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msciciel [ACCEPTED]

2 posters

Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Msciciel [ACCEPTED]

Post  Guest Tue Sep 25, 2012 12:12 pm

1. Nick: Msciciel
2. Imię: Daniel
3. Wiek:22 lata
4. Pochodzę z: Inowrocławia
5. Aktualnie mieszkam w: Inowrocławiu
6. Pracuję/studiuję:Pracuje
7. W l2 grałem (serwery/klany): oj joj joojo spoooro tego bylo no, ale moze wymienie takie konkretne EU off luna 2 lata WilczeStado, Pozniej Ruoff chyba cos ponad 2 lata, gralem swsem, kamalolem, pozniej tyrkiem na ktorym zrobilem 6 x hero z rzedu pozniej QQit(tak tak to ja mialem fisty elegii na +11 i spalilem je na +12^^) klan asssassins CL jeszcze byl papa Hottle, ktory podobno tez sie wybiera na ten serwer Very Happy , po ruoffie byl UE off INNOVY serwer core pogralem troche, wbilem 95 na tanku i instancje mnie zabily Very Happy ogolnie wszedzie gdzie na serwerach innowy gralem z CP S H O C K
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: Tutaj roznie, ostatnio mam sporo pracy i zajec bo przygotowuje sie do pierwszego, amatorskiego startu w zawodach, ale po 20,21 jestem raczej codziennie i tak do 23. Jak mam luzniejszych dzien to po pracy od 16 do 19 a pozniej j/w Wink
9. Preferowane Klasy: hmmmmm gralem praktycznie, wszystkim od supportu po dd i luka xD preferuje OL'a, bp z nudow tez pogram, Neural namawia mnie na jakiegos DD, ktory nie ukrywam ale bardzo mi pasuje Smile
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: Dzisiaj w pracy dostalem smsa od neurala z Wasza stronka i tak oto Was poznalem Smile wiem ze nie macie twardego systemu const pt i w tej chwili bardzo mi to odpowiada
11. Czemu akurat RISEN?: j/w i kilku znajomych sklada tutaj podanie (widzialem podanie Neurala i Reacta - UWAGA UPALI CALY SOJUSZ)
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Kurcze nie mmam pojecia, moze moj zyciorys Was przekona, Jestem ogrodnikiem, trenuje MMA (wczesniej kick-boxing) a w wolnych chwilach lowie ryby i skacze ze spadochronem ^^

Guest
Guest


Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Sep 25, 2012 12:15 pm

Kurwa... Na Grappling musimy się ustawić bo mnie już nosi od dłuższego czasu Razz
BTW a te zawody to jakie i gdzie dokładnie?
To póki co wpisuję Cię na BP a jak będziemy mieli nadmiar kapłanów to będzie OL, deal ? Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Mscicie Tue Sep 25, 2012 12:22 pm

Moze byc Bp , byle bylo pt i 85 Very Happy

co do zawodow to osbiscie przymierzam sie do amatorskiego KSW w styczniu, ale w miedzy czasie trenerzy wspominali o innych, mniejszych zawodach Smile


Mscicie
Guest


Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Sep 25, 2012 12:25 pm

Kurde bo brak mi sparing partnera w mojej wadze Razz No to Cię wpisuję na BP, załóż konto jakieś poprawne Very Happy MŚCICIEL`u Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Mscicie Tue Sep 25, 2012 12:29 pm

tam juz chyba wyslalem rejestracje na Msciciela i teraz nie moge wpisywac sie jako Msciciel Very Happy czekam na akceptacje

Btw jaka Waga ?? ja redukowalem do -84 a bylo grubo ponad 90 Very Happy szybkosc i kondycja kosztem sily

Mscicie
Guest


Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Sep 25, 2012 12:31 pm


Ja 95, dopiero wracam bo jestem po redukcji, mam nadzieję ze 110 dociągnę do marca Smile
Nie widzę Twojego konta, sprawdź spam czy coś...
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Msciciel Tue Sep 25, 2012 12:34 pm

dobra juz mam konto Very Happy, noo z taka to moge sie pokulac nawet dam sie kilka razy poddusic Very Happy ostatnio kilka treningow kulam sie z kolesiem 90+ i nie jest zle, wrecz bardzo dobrze Very Happy

Msciciel
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 13
Join date : 2012-09-25

Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Sep 25, 2012 12:43 pm

Ja się kulałem z kolesiem 70-75 co trenuje BJJ, niższy ode mnie o głowę, i walki były tak pół na pół Very Happy Wpadaj na TS Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Msciciel [ACCEPTED] Empty Re: Msciciel [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum