RISEN
AlCh3mIk [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
AlCh3mIk [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlCh3mIk [ACCEPTED]

4 posters

Go down

AlCh3mIk [ACCEPTED] Empty AlCh3mIk [ACCEPTED]

Post  Alch3mik Sun Sep 23, 2012 8:04 am

1. Nick: AlCh3mIk
2. Imię:Michał
3. Wiek:25(czuje sie na 16)
4. Pochodzę z:okolice krakowa
5. Aktualnie mieszkam w:bloku
6. Pracuję/studiuję:studia
7. W l2 grałem (serwery/klany):l2 azure celes dex wrath l2.ws hw frintezza abbys i wieeeele innych, klan muminki,silenthill,illuminati, qqteam, arane riders,purplehandgang, ooc, ooww, seven, generalnie nazwy sie zmieniały ale ekipa zawsze pozostawała w podobnym składzie.
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: popołudniami przeważnie do 1 w nocy
9. Preferowane Klasy: jedyna możliwa i od zawsze ulubiona EE - ODMOWY NIE ZNIESE XD
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: spotykaliśmy sie po serwerach(o ile to ten sam klan) , dodatkowy + za uzywanie ts emeryt ponieważ spędziłem tutaj wiele godzin na pogaduchach . A zobaczyłem topic o rekrutacji na rpg to podbijam ^^
11. Czemu akurat RISEN?: nie lubię ograniczać kontaktów do 8 osób z party podczas gry. Poza tym napisaliście ze ważna nie jest tylko gra ale i długoletnie znajomości. Co w moim tłumaczeniu oznacza ze znacie sie wzajemnie długo i jesteście dość ograni, co prawdopodobnie skutkuje dobrym humorem i pełnym ogarem podczas pvp.Lubie ninja style ^^
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): liczę na dobra zabawę w długie zimowe wieczory, nie emoquituje, gwarantuje pełen ogar postacią EE, poza tym rezygnuje z mojego cp w klanie AMH którego liderem jest jeden z adminow serwera na rzecz gry w waszym klanie ;D

PS: chciałem najpierw pogadac na TS, ale cięzko się zgrać z Jarrodem w czasie. Mam kilka pytań odnośnie klanu , pvp, epiców, ch, krafta,ilości zdekarwowanych graczy, planów na start serwa. Dobrym pomysłem wydaje się być zamieszczenie tabeli graczy z klassami którymi będą grać ,żeby ludzie mieli świadomość o tym czego brak a czego jest za dużo.
Pozdrawiam Wszystkich !!! Very Happy
Alch3mik
Alch3mik
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 67
Join date : 2012-09-22

Back to top Go down

AlCh3mIk [ACCEPTED] Empty Re: AlCh3mIk [ACCEPTED]

Post  Crockett Sun Sep 23, 2012 8:07 am

jak dla mnie oczywiscie plus za klase;D i kojaze Cie mimo ze Ty mnie pewnie nie z tezzy;)

ZA!
Crockett
Crockett
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 194
Join date : 2012-09-19
Age : 31
Skąd : Łężany

Back to top Go down

AlCh3mIk [ACCEPTED] Empty Re: AlCh3mIk [ACCEPTED]

Post  st0ne Sun Sep 23, 2012 8:08 am

Bardzo fajne podanko. Widzę, że graliśmy razem nawet Smile tak wczoraj myślałem że kojarze coś Cię po głosie Smile tu BlingBlung z AR i Bling z OOWW.

Co do klasy postaci wszystko jest na forum ale widoczne tylko dla klanowiczów Wink

Ja jestem za. teraz poczekaj na Jarroda i zaczniecie myśleć dalej.
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

AlCh3mIk [ACCEPTED] Empty Re: AlCh3mIk [ACCEPTED]

Post  Jarrod Sun Sep 23, 2012 8:21 am

Mega wielki minus za PHG ....
Ale 3 duże plusy za
-styl podania
-wybór profesji
-nick farao
Zatem reasumując wszystko Accepted Smile
Create Account cheers
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

AlCh3mIk [ACCEPTED] Empty Re: AlCh3mIk [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum