RISEN
Stabilny [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Stabilny [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stabilny [ACCEPTED]

3 posters

Go down

Stabilny [ACCEPTED] Empty Stabilny [ACCEPTED]

Post  Guest Wed Oct 10, 2012 12:51 pm

1. Nick:Stabilny/PowerOfLove
2. Imię:Karol
3. Wiek:24
4. Pochodzę z: Katowice
5. Aktualnie mieszkam w:Katowice
6. Pracuję/studiuję: pracuje i studiuje
7. W l2 grałem (serwery/klany): dex-ThunderClan/Kb/Magnum, Arion-Insanity, RPG x5-Magnum/DoomSquad, Roxy,(dex)Nostalgia,Celes,Graveland-ADinfinitum, Paradise,Nannax75..
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: Rano 7:00-10:00 i wieczorem 19:00-24:00 ale wiadomo w zyciu bywa roznie
9. Preferowane Klasy:AW - Gralem ta klasa przez ostatni rok i musze przyznac ze sprawia mi najwiecej frajdy i najlepiej sie na niej czuje. Przysiegam ze potem zrobie support na suby. Cale zycie robilem postac pod klan lub pod cp, wiec teraz chcialem troche poszalec Wink .
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: forum rpg club/slyszalem ze jestescie zajebiste chlopaki
11. Czemu akurat RISEN?:Odpowiada mi wasze podejscie do gry, szczegolnie podoba mi sie brak cp,tak jak w "starych" czasach gdzie nawet duze klany skladaly sie z ludzi ktorych sie dobrze znalo i z którymi czulo się jakąś więź (no homo), a obecny system cp powoduje utworzenie wlasnego hermetycznego mini klanu. Przez ostatnie 3 lata gralem praktycznie caly czas z tymi samymi ludzmi, w tym samym cp, pragne jakiejs odskoczni i chce poczuc radosc z gry a nie obowiazek, i mam serdeczna nadzieje ze tutaj ja znajde (semi-homo).
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Jestem czlowiekiem obdarzonym duzym dystansem do siebie jak i otaczajacego swiata, niecodziennym poczuciem humoru, wielkim sercem i malym fiutkiem. W zyciu jestem totalnym zjebem i cala swoja frustracje wyladowywuje grajac w tibie, sluchajac przy tym mojej ulubionej piosenki Ireny Santor - dzikich plaz juz nie ma i Rycha Peji - Szacunek ludzi piwnicy, moja szczesliwa liczba to 463, kolor - fuksja, a zwierze mocy to pingwin, moje hobby to: beka na vencie,flora i fauna estonii, plywanie synchroniczne. Moim najwiekszym marzeniem jest zeby spice girl sie zeszlo. Dziekuje

MYSLE ZE TO JEST MIEJSCE DLA MNIE!!!!1!. A tak na serio to.. mysle ze to jest miejsce dla mnie Very Happy
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?: I love you kisiel I love you

Pozdrawiam Serdecznie


Guest
Guest


Back to top Go down

Stabilny [ACCEPTED] Empty Re: Stabilny [ACCEPTED]

Post  st0ne Wed Oct 10, 2012 12:56 pm

u kogo grales na nannie?
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

Stabilny [ACCEPTED] Empty Re: Stabilny [ACCEPTED]

Post  r3volution Wed Oct 10, 2012 1:01 pm

beka na vencie

Na minus, bo używamy TS'a.

xD

A tak serio, to całkiem sporo napisałeś od siebie. To jest akurat miłe. Oczywiście all zależy od Naszego 8 wcielenia Buddy, czyli TL'a

r3volution
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 67
Join date : 2012-09-29

Back to top Go down

Stabilny [ACCEPTED] Empty Re: Stabilny [ACCEPTED]

Post  Stabilny Wed Oct 10, 2012 1:12 pm

na nannie akurat gralem najkrocej wraz z kilkoma kumplami, byl to dla mnie server zeby troche pobiegac i powalczyc na starym dobrym interludzie. Gdyby nie wiesc o rpg nowym, to pewnie zagoscil bym tam na dluzej, bo tak prawde mowiac to bylo najlepsze interlude na jakim mialem przyjemnosc grac, pomimo ze z rosyjskiego nie czaje nic Cool

Stabilny
Guest


Back to top Go down

Stabilny [ACCEPTED] Empty Re: Stabilny [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Oct 10, 2012 1:18 pm

Acc za kisiel Very Happy Make account Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Stabilny [ACCEPTED] Empty Re: Stabilny [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum