RISEN
Pumas [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Pumas [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pumas [ACCEPTED]

3 posters

Go down

Pumas [ACCEPTED] Empty Pumas [ACCEPTED]

Post  Guest Wed Oct 03, 2012 1:29 pm

1. Nick: Pumas
2. Imię: Daniel
3. Wiek: 20
4. Pochodzę z: Legnicy (woj. dolnośląskie)
5. Aktualnie mieszkam w: Legnicy
6. Pracuję/studiuję: uczę się w Technikum Elektronicznym w Legnicy
7. W l2 grałem (serwery/klany): TheAbyss x7 (Shudouken,Reloaded, Deathwings), Dex x4, Cerberus x7, Azure Celes x7. To tyle z serwerów godnych uwagi, na których grałem.
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: Dziennie jestem w stanie grać od minimum 1h do 5h w dni szkolne, a w dni wolne od 2h do 6h. Ilość godzin gry na dzień z czasem "może" ulec zmianie, ale niekoniecznie.
9. Preferowane Klasy: PW
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: O klanie RISEN dowiedziałem się z forum lineage2.com.pl i od znajomego z real jh0riego. Słyszałem o RISEN kilka informacji, tj.: zamierza grać na nowym RPG, ma już przyjętych ok. 100 graczy, styl gry w pt pozostaje oldschoolowy, no i to chyba wszystko co na daną chwilę wiem.
11. Czemu akurat RISEN?: Ponieważ jest w nim jh0ri oraz to, że grają oldschool pt.
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): W L2 gram od 2006 roku. Zaczynałem na niemieckim serwerze Legacy. Rok później zacząłem grę na serwerze TheAbyss x7, na którym spędziłem większość mojej gry w L2. Gram w LOLa na EU NE - nick Pum4s. Czasem dużo gadam. Interesuję się historią, dlatego piszę z niej maturę, różnymi anime(nie hentaie, tylko takie normalne Razz), bo bardzo lubię je oglądać,i aktualnie czytam jedną mangę. Chodzę późno spać, bo bardzo lubię noce i często jestem niewyspany. Grając w gry online lubię dobrze się bawić, nie nastawiam się na żadne spiny i nie oczekuję od nikogo doskonałości, chętnie się z wami zgram, żeby miło spędzić czas w L2 na nowym serwie. To wszystko, dziękuję za uwagę ^.^

Guest
Guest


Back to top Go down

Pumas [ACCEPTED] Empty Re: Pumas [ACCEPTED]

Post  Trady Wed Oct 03, 2012 1:34 pm

Klany z abyss x7 pamiętam Smile Regularne wary Smile To były czasy.
Trady
Trady
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 109
Join date : 2012-09-19
Age : 40
Skąd : Łódź

Back to top Go down

Pumas [ACCEPTED] Empty Re: Pumas [ACCEPTED]

Post  jh0ri Wed Oct 03, 2012 1:34 pm

Ofc ze zaa Smile
jh0ri
jh0ri
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 108
Join date : 2012-09-19
Age : 32
Skąd : Lca.

Back to top Go down

Pumas [ACCEPTED] Empty Re: Pumas [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Oct 03, 2012 1:49 pm

No i następne zajebiście wypełnione podanie Smile
No jak ziom to ACC Razz
PS ZAŁATWCIE SUPPORT !! Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Pumas [ACCEPTED] Empty Re: Pumas [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum