RISEN
N3mo [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
N3mo [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N3mo [ACCEPTED]

2 posters

Go down

N3mo [ACCEPTED] Empty N3mo [ACCEPTED]

Post  N3mo. Mon Oct 01, 2012 2:49 am

1. Nick: N3mo
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 25
4. Pochodzę z: Polski
5. Aktualnie mieszkam w: kraju
6. Pracuję/studiuję: praca
7. W l2 grałem (serwery/klany): l2max, wrath, rpgx5, rpgx30, rpgx15, l2ws / Revival, NoFear, TeamZone, BMF, OOC i mniejsze klaniki...
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: z racji, że pracuję, mogę być online od 18 do 24, w weekendy dłużej
9. Preferowane Klasy: SWM
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: forum rpg, nigdy wcześniej nie zetknąłem się z tym klanem
11. Czemu akurat RISEN?: Chyba jedyny dobrze zapowiadający się polski klan. Co prawda bez CP (wszystkie poważniejsze klany stawiają na ten system), ale przede wszystkim liczy się to, aby mieć fun z gry. Przez ostatnie lata grałem w konstach i uważam to za lepszy wybór, ale z całą świadomością akceptuję warunki, które stawiacie, mam tylko nadzieję, że nie będę musiał solować sws'em (przyznacie, że trochę nieciekawa perspektywa xD) Z niecierpliwością oczekuję na jakieś ninja akcje xD
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Szczerze? To chyba nie za bardzo tu pasuję xD Jestem spokojną, małomówną osobą, nie palę, nie piję...
Jednak na swoje usprawiedliwienie dodam, że potrafię słuchać, jestem zdyscyplinowany... Sumiennie wykonuję powierzone mi zadania, nie emoquituję po miesiącu gry, tylko cierpliwie, krok po kroku dochodzę do celu, lubię pvp...
Ogarniam SWSa, uwielbiam grać tą klasą, żadna inna nie sprawiała mi tyle satysfakcji.
Co jeszcze? Lubię się pośmiać, a z tego co piszecie, to będzie ku temu wiele okazji...Mam nadzieję, że dacie mi szansę, obiecuję że postaram się was nie zawieść Wink

N3mo.
Guest


Back to top Go down

N3mo [ACCEPTED] Empty Re: N3mo [ACCEPTED]

Post  CherryCoke Mon Oct 01, 2012 2:58 am

+ za swm i bmf : P powiedz z jakiego CP byles (rpg15) bo moze razem gralismy , ja bylem na starcie w Cp Świętych ^^ a pozniej w cp HannibalaLecteraQQ
CherryCoke
CherryCoke
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 178
Join date : 2012-09-25
Age : 30
Skąd : Oświęcim

Back to top Go down

N3mo [ACCEPTED] Empty Re: N3mo [ACCEPTED]

Post  st0ne Mon Oct 01, 2012 3:33 am

sws i nie mam wiecej pytan Smile Accepted Exclamation możesz zalożyć konto
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

N3mo [ACCEPTED] Empty Re: N3mo [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum