RISEN
Neural [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Neural [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neural [ACCEPTED]

3 posters

Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Neural [ACCEPTED]

Post  Neural Tue Sep 25, 2012 1:51 am

1. Nick: Neural
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 24
4. Pochodzę z: Warszawa
5. Aktualnie mieszkam w: Warszawa
6. Pracuję/studiuję: Praca + studia zaoczne + wspinanie Smile
7. W l2 grałem (serwery/klany): w L2 gram już trochę od ze znaczących serwerów to Graveland klan Warhamer potem Oficila Luna klan wilcze stado botowanie i takie tam czas graci fianal grałem głównie EE ale z racji botów i boxowania tak naprawede umiałem grać wieloma klasami (ban po wejściu graci epilog) potem gra legith Ru off dużo grałem EE w słynnym Amber party u Alariona (jak ktoś nie zna to znaczy że nie zagląda na forum lineage2.com.pl ) potem także na Ru offie S.H.O.C.K party tam grałem na SRerze nawet Hero zrobiłem w jednym miesiącu klan assasin (bardzo dobry rosyjski klan z tego co słyszałem wybiera się na RPGa) (potem z racji pracy zrezygnowałem z gry) na Ru offie grałem około 2 lat od lutego grałem na Eu offie dalej w S.H.O.C.K party na kronice GOD najpierw jako helaer potem zmiana na archera, nie gram tam ponieważ system CP to tak naprawdę druga praca.... a przez ostatnie pół roku poświęcam czas na wspinaczkę Smile jak wrócę do domu mogę z uplodować frapsy których mam naprawdę sporo Smile
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: To jest największa bolączka i dlatego, że czas kiedy poświęciłem większość życia na grę już minął i teraz przyszedł czas na inne rzeczy a chce żeby gra mi przynosiła przyjemność (ostatnio grałem w Gw2 jak by ta gra nie była fajna to niestety muszę stwierdzić, że nie będzie lepszej gry niż L2).
9. Preferowane Klasy: Z racji tego że będę grał tyle ile chcę nie tyle ile ktoś ode mnie wymaga to chcę pograć suportem myślałem nad klasą którą grałem najwięcej czyli EE, ale że na Graci są moje ukochane katki to mogę z chęcią wziąć SE (nie pamiętam jak to było ze stigmą) ostatecznie mogę pograć SWSem bądź BDekiem nawet mogę spróbować OLem aczkolwiek nie mam tutaj dużego doświadczenia
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: Nie słyszałem znalazłem post na forum Smile (sorry taka prawda)
11. Czemu akurat RISEN?: Czemu, bo nie gracie system CP (nie mam po prostu na to czasu...)
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Sądzę że napisałem wcześniej sporo Smile A jak by ktoś się miał zacząć wspinać to mogę z chęcią pomóc na początku Smile
Neural
Neural
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 49
Join date : 2012-09-25
Age : 36
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Crockett Tue Sep 25, 2012 1:53 am

a czy BP by ci pasowal?Very Happy ewentualnie OL?Very Happy
Crockett
Crockett
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 194
Join date : 2012-09-19
Age : 31
Skąd : Łężany

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Neural Tue Sep 25, 2012 2:02 am

Biszopem nie grałem OLem też nie, OL mógłbym zagrać z czystej ciekawości, na godzie nagrałem się helaerem i szczerze mam trochę dość myślałem raczej na tym: na 1 miejscu stawiał bym SE (jeżeli na GF ma stigme) i EE bo z chęcią się zapuszczę do katek z kim kolwiek z party w duo w trio czy coś tam Very Happy
Neural
Neural
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 49
Join date : 2012-09-25
Age : 36
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Crockett Tue Sep 25, 2012 2:05 am

to OL odpada w takim razie... poczekaj az jarrod cos wymysli bo on tutaj jest bogiem..
Crockett
Crockett
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 194
Join date : 2012-09-19
Age : 31
Skąd : Łężany

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Sep 25, 2012 2:13 am

+ Za Warszawę Very Happy Trza się na piwo ustawić Razz
Hmm Very Happy Kurde bo ATM deficyt Bishów się pojawił Razz Póki co będziesz ruchomy jeśli Ci to pasuje, bo do startu jeszcze prawie 3 tygodnie i zobaczymy jak się wyklaruje czy BD/SWS czy EE/SE/BP, SE nie mamy żadnego ATM i myśle że to by była ciekawa opcja, ale w PT o wiele bardziej jest EE przydatny imo a SE raczej tylko na Raidy ze względu na to że EE ma lepszego heala Razz I SE będę robił boxa Razz
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Neural Tue Sep 25, 2012 2:19 am

No właśnie sobie uświadomiłem, że holy promadery są na graci epilog więc SE jest udupiony nawet bardzo przy okazji dodam że jestem w trakcie namawiania kolegi z którym grałem sporo on to na pewno DD Smile nie ma tu innej opcji albo nuk albo mele, ale coś tam mi mówił o jakimś CP ale mu to wybije dziś z głowy Smile w tej chwili raczej na 90% jestem nastawiony na EE dziś uploduje tutaj filmik z EE najlepszych czasów Smile
Neural
Neural
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 49
Join date : 2012-09-25
Age : 36
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Crockett Tue Sep 25, 2012 2:20 am

wiadomo ze ee nigdy za duzo.. ale mamy ich juz spoooro;D lepiej by bylo jakbys zrobil bp moim zdaniem.. ale jak wolisz ee to jakos to da sie obejsc;)
Crockett
Crockett
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 194
Join date : 2012-09-19
Age : 31
Skąd : Łężany

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Sep 25, 2012 2:26 am

No to ciągnij tego Nuka Very Happy I jeszcze trochę supportu Very Happy Accepted Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Neural [ACCEPTED] Empty Re: Neural [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum