RISEN
Podanie Badger [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Podanie Badger [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podanie Badger [ACCEPTED]

2 posters

Go down

Podanie Badger [ACCEPTED] Empty Podanie Badger [ACCEPTED]

Post  Badger Tue Nov 13, 2012 3:19 pm

Wiem, że poszukujecie do klanu głównie suport ale spróbuje szczęścia i napisze podanie.
1. Nick: Badger
2. Klasa: Spoil
3. LvL: 56
4. Armor/Weapon/Jewel: Full plate armor (c )/Heavy war axe / top c ( c )
5. Imię: Piotr
6. Wiek: 20
7. Pochodzę z: Gdynia
8. Pracuję/studiuję: Studiuje
9. W l2 grałem (serwery/klany): W L2 gram od c2. Niestety klanów i serwerów było tyle, że nie sposób wszystkich spamiętać. Ostatnio był to DEX ( klanu niestety nie pamiętam ) i CORE w klanie HolyBlood, obecnie EvilCorp.
10. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: Jako, że studiuje gram w różnych godzinach i o różnych porach. Jednak średnio jest to od 2 do 6 h dziennie. Najczęściej zaczynając o 18.
11. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: Słyszałem że RISEN zapowiada się na prężenie rozwijający się polski klan, a słyszałem to od moich byłych współklanowiczy czyli Doktorka bQ i KUNDLA.
12. Czemu akurat RISEN?: Wybrałem RISEN ponieważ słyszałem o tym klanie wiele dobrego od osób z którymi grałem. Do tego duża ilość osób online dzięki którym będę mógł czerpać frajde z gry.
13. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Zależy mi na stałym teamie do gry. Szukam jakieść fajnej ekipy i zgranych ludzi dla których nie liczy się jedynie online w grze ale też real Wink Nie mam odruchów wymiotnych.
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?: Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?: TAK magiczne hasło to Latissimus Dorsi

Badger

Liczba postów : 1
Join date : 2012-11-13

Back to top Go down

Podanie Badger [ACCEPTED] Empty Re: Podanie Badger [ACCEPTED]

Post  Jarrod Tue Nov 13, 2012 10:24 pm

Akurat kolega trafił w dobry okres dla spoili Very Happy ACCEPTED Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum