RISEN
Podanie WC [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Podanie WC [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podanie WC [ACCEPTED]

+2
Nicze
st0ne
6 posters

Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Droom Mon Nov 05, 2012 5:42 pm

Witam wszystkich

1. Nick: Droom
2. Klasa: WC
3. LvL: 52 almost Smile
4. Armor/Weapon/Jewel: dajcie spokój co może mieć wc na takim lewelku ? klasyk Smile
- świecidełka to podstawowy common topik D wymixowany z super ringiem i kolczykiem z instancji
- bardzo ładnie prezentuję się w najnowszej linii karmianowych tunik zwiekszającej prędkość mojego oczarowywania o 15 %
- szykowny i gustowny topór z linni common C za jedyne 307 k aden
5. Imię: po prostu Droom, gramy w takie gry żeby uciec od żeczywistości i wcielić się w bohatera z DA&D więc po co aż tak mieszać te dwa światy
6. Wiek:30+
7. Pochodzę z: Polski z samego środka takie małe prawie milionowe miasteczko
8. Pracuję/studiuję: niestety muszę płacić podatki :/
9. W l2 grałem (serwery/klany): grałem od jakis.... hmmm to był chyba 2004 to chyba były moje początki C2/C3 ale nie jestem pewien kupę lat temu zaczynałem na NoobWars ale tym pierwszym z Evercoolem GM, potem jakieś 6 lat nolifu nawet po 20h dziennie bo przecież każdy jak złapał tego pierwszego bakcyla na L2 to musiał być najlepszy i wygrać tą grę Smile), i plzz nie kazcie mi tego wypisywać gdzie i jak bo to nie ludzkie:) ostatnio pogrywałem na Arionie w NoControl z panem Kalafiorem i Konopijczykiem który chyba u was jest, potem 1,5 roku spokna powioju, pełny detox do trzy dni temu i bęc 52 lvl się wbiły niespodziewanie Smile
10. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: mogę powiedzieć iż dostępny jestem zawsze Smile no chyba że pracuję, śpię, kocham się z dziewczyną albo musze ogladać z nią romantyczne gnioty, generalnie jest fuck up z czasem gry ale aplikuje gdyz czytałem regulamin. Tak na poważnie mam rote co tydzień inna i pracuje zawsze w inych godzinach raz do 5 raz od 5 a czasem cały dzień czy li albo gram rano albo wieczorem.
11. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: pamiętam jakiś mikro epizod z ally z wami na arionie chyba
12. Czemu akurat RISEN?: regulamin, i na foruum zobaczylem jak konopia napisał ( tu przepraszam ale tylko cytuję) " costam costam ... wypierdalać... " i przypomniały mi sie dobre czasy Smile
13. Chyba się troszkę rozpisałem powyżej ^^ , ale skoro prosicie jeszcze to ok, tym razem gram WC bo całe życie spędziłem na fragowaniu, spoilowaniu i krafceniu, było kilka epizodów BD i jeszcze więcej z biszopem którego równiez lubię, ale nigdy nie grałem jeszcze wc tak na prawde jako main, zawsze jakoś gardziłem ta postyacia uznając ja za bardzo nudną, ale teraz jam niema juz takich problemow z MP jak wczesniej to nawet mozna poszaleć, grając taką klasą w sumię nie potrzebuję nic Razz mowię o sprzecie ofc, biegam sobie bufuje pomagam jak taki mały zielony dobry duszek który nikomu nie zawadza ot tam czasem stuna wkleji, biorąc pod uwagę iż nie będę mógł nołlajfować i być pro-koxem więc jest to klasa wprost stworzona dla mnie. Nie bede miał żadnej p[resji robienia boxów i pp,wc i bog wie co jeszcze co będzie o wiele zdrowsze dla mojej psychiki. Chcę relaksowac obecną grą i dobrze się bawić grając z ludzmi a nie boxami albo cyborgami żyjących tylko i wyłącznie grą nazywających cię noobem co 5 min jak czegoś nie zrobisz albo nie zrozumiesz jakiegoś skrutu.
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz? tak czytałem bardzo mi sie podoba powrót do starych idei klanu bez Cp , gdzie może naprawde fajnie się pobawić z innymi ludzmi.

Pozdrawiam i dobranoc
Droom

Droom
Guest


Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  st0ne Mon Nov 05, 2012 8:51 pm

zajebiste podanko, wydajesz sie byc barwna postacia. Plus za WC. Buferow nigdy za malo. Lvl mysle ze nadgonisz bo ciagle bufera komus brak Wink

Jedna rzecz do poprawy to punkt 13 dotyczacy regulaminu Smile Zapoznaj sie z reglaminem jeszcze raz od poczatku do konca Very Happy Mala rzecz ale jakze wazna.
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Nicze Mon Nov 05, 2012 9:50 pm

" uciec od żeczywistości" sry, ale strasznie mi to dało po oczach ;p

Niech będzie, że Za. Zawsze lepiej mieć z kimś pobiegać.
Nicze
Nicze

Liczba postów : 138
Join date : 2012-10-13

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Jarrod Mon Nov 05, 2012 10:18 pm

Nie no podanie I Klasa Smile Tylko haczyk nie wyłapany Razz
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Droom Tue Nov 06, 2012 1:36 am

Sorki wielkie za tego orta, nic nie tlumaczy mnie że jestem dyslektykiem nawet mój zakurzony papier z szafki bo po tylu latach mozna sie w koncu nauczyć , i w pierwszej wersji napisałem rz ale cały czas było podkreślone na czerwono więc odruchowo zmieniłem Smile a tu przecież chyba anglojęzyczny korektor jest i podkreśla wszystko, jeszcze raz przepraszam.
Co do pkt 13 hmm niemam pojęcia o co kaman, wczoraj przeczytałem najważniejsze pkt ( tzn co robić żeby nie wylecieć i gdzie hest furtka żeby "wydymać" caaaaaały klan) znalazłwszy upragnione podpunkty pobieżnie przejżałem resztę i chyba nie wyłapałem, ale jak wróce z pracy to lookne dzisiaj do 5 Razz czyli do 7 u was, a więc w granicach 8 pewnie będę online.
Ps: czasem dużo mowię, a czasem zuuuupełnie nic affraid affraid

Droom
Guest


Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Asmodei Tue Nov 06, 2012 4:37 am

na tak .. widac , ze wariat

jaki klan na NW ??

Asmodei

Liczba postów : 59
Join date : 2012-10-14
Age : 39
Skąd : K-lin

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  iru1337 Tue Nov 06, 2012 9:33 am

Najlepsze podanie santa spoko bede Cie farmil bedziesz pro-koxem. Witamy w klanie.

PS
JAK JAKIS KLANOWICZ BEDZIE JESZCZE COS WYPISYWAC NA REKRUTACJI TO KARNY KUTAS NA TYDZIEN affraid affraid affraid
Wasz kochany Łukaszek
iru1337
iru1337
Moderator
Moderator

Liczba postów : 47
Join date : 2012-09-19
Age : 39
Skąd : Police / Szczecin

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Droom Tue Nov 06, 2012 10:50 am

Errata do pierwszego postu Razz
było:
5. Imię: po prostu Droom, gramy w takie gry żeby uciec od żeczywistości i wcielić się w bohatera z DA&D więc po co aż tak mieszać te dwa światy
powinno być :
5. Imię: po prostu Droom, gramy w takie gry żeby uciec od rzeczywistości i wcielić się w bohatera z DA&D więc po co aż tak mieszać te dwa światy

było:
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz? tak czytałem bardzo mi sie podoba powrót do starych idei klanu bez Cp , gdzie może naprawde fajnie się pobawić z innymi ludzmi.
powinno być :
13. Parzymiechy Dolne

Pozdrawiam Droom

Droom
Guest


Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Kopanez Wed Nov 07, 2012 2:25 am

Jeśli chodzi o kox to ludzie zaczynają expić suby więc nie będzie z tym większego problemu. Poza tym jest jeszcze paru nowych graczy z lvlem 45-60 a faktem jest, że support zawsze w pt będzie potrzebny Smile
Kopanez
Kopanez

Liczba postów : 7
Join date : 2012-10-14
Age : 30
Skąd : Kotlina Kłodzka

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Nov 07, 2012 4:03 am

WC Accepted Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Podanie WC [ACCEPTED] Empty Re: Podanie WC [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum