RISEN
PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

5 posters

Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  KUNDEL Sun Nov 04, 2012 4:31 pm

1. KUNDEL
2. Berserker
3. obecnie 62
4. DS (c), plated set, doom (c), obecnie składam MJ full set, biżu BO (c) i full
5. Łukasz
6. 27 lat
7. Łódź

8. Praca - tatuaż/rzeźba w każdym razie dochodowa praca dorywcza (wolny zawód) co pozwala mi na dobry online a niezależność w dysponowaniu czasem pracy umożliwia online w istotnych momentach gry klanowej (siege, tw, rb, etc.)

9. W L2 gram od C4, zaczynałem na starisie, abyss, cerberus, core. Ostatnio spędziłem ponad rok w klanie HolyBlood, obecnie Evil Corporation (EvilCorp) poprzednich nie będę wymieniał gdyż były to stosunkowo małe klany zazwyczaj forfun.

10. Jak już wspomniałem dysponuje dużą ilością wolnego czasu (głównie jesień/zima). W każdym razie jest to od 3-4h nawet do 12 albo więcej jeśli zajdzie taka potrzeba (dobre pt, rb, itd.)

11. Słyszałem o was na starcie empire, "polski dobrze zapowiadający się klan", a ostatnio od "Doktora Ałła" waszego obecnego członka, mojego byłego współklanowicza.

12. Przede wszystkim dobra rekomendacja Doktora. Druga sprawa to rozpadający się mój obecny klan, niestety okoliczności uniemozliwiły granie CLowi co zawiesiło rekrutacje juz na starcie a co za tym idzie brak pt i dalszego rozwoju. Trzecie to wasz regulamin, który według mnie jak dotąd jest najrozsądniej opracowanym regulaminem jaki czytałem.

13. Niestety na forum zauważyłem że zbieracie tylko support, dlatego w danej chwili moja kandytatura może być niepożądana. Jednak równolegle ze mną (prawdopodobnie jutro) zgłosi sie do was kumpel grający SE, gramy razem a jego online też jest zadowalający. Jeśli znajdzie sie dla nas miejsce za nami chętnie pójdzie Spoil (kolejny członek EvilCorp). Jestem pewien że dodatkowo Doktor o nas zapytany da swoja rekomendacje.
Jesli miał bym napisać juz tylko o sobie to warto wspomnieć że zazwyczja pełniłem role "żołnierza" Wink w klanach - czyli wykonywałem rozkazy dostosowywałem się i swój czas do danych wymogów, na siege, rb nie odzywałem sie nie pytany ale słuchałem wszystko uważnie. Mimo dość dobrego online mam dystans do gry, podchodzę do tego jak najbardziej na luzie i taką atmosfere staram się utrzymywać kiedy innych ponoszą nerwy. Nie jestem też napaleńcem którego ciśnie jak najwyższy lvl czy też jak największy "entuzjazm" podczas expa czy pvp - z doświadczenia wiem że takie zachowania nie jedno party narażają na "to village" a nie SoE Wink
Więcej o sobie chętnie opowiem mam nadzieje na tsie jako członek Risen.

"Kod potrzebny do wypełnienia podania (pytanie nr 13): Rzęsistek pochwowy" - ? Razz

14. Regulamin oczywiście przeczytałem dokładnie w całości i z przyjemnością go akceptuje, o czym już wyżej wspomniałem.

Pzdr
"KUNDEL"




Last edited by KUNDEL on Mon Nov 05, 2012 12:32 am; edited 2 times in total

KUNDEL

Liczba postów : 3
Join date : 2012-11-04

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  Jarrod Sun Nov 04, 2012 10:17 pm

Jeszcze raz ogarnij regulamin Smile A na decyzję musisz poczekać Razz
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  Asmodei Mon Nov 05, 2012 12:57 am

jak ktos madry powiedzial w HB mass pvp wygrywa sie kurczakami i magami .. a prawda jest taka , ze tych kurczakow nie mamy wielkiej ilosci.... dlatego jestem na tak

Asmodei

Liczba postów : 59
Join date : 2012-10-14
Age : 39
Skąd : K-lin

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  DrAuua Mon Nov 05, 2012 6:06 am

dobry znajomy, za

DrAuua

Liczba postów : 57
Join date : 2012-10-11
Age : 39
Skąd : GDA

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  Dreams Mon Nov 05, 2012 8:19 am

Moim zdaniem to najlepsze podanie jakie widziało to forum. Bardzo duży plus ode mnie i mam nadzieję że witam w klanie. Na pierwsze wrażenie facet bardzo fajny i napewno coś do nas wniesie. Poza tym reko od doktora więc powinien z buta dostać inv jeśli jest miejsce
Dreams
Dreams
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 496
Join date : 2012-09-24
Age : 33
Skąd : Międzylesie/Nysa

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  Guest Mon Nov 05, 2012 8:45 am

Niech kolega SE jeszcze złoży podanie, a co do podania to mam podobne zdanie jak te pazie wyżej Razz

Guest
Guest


Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  KUNDEL Mon Nov 05, 2012 11:38 am

Dzięki za +
Kumpla SE skatuje o to podanie, chociaż wiem że ma dzisiaj poprawiny imprezki rodzinnej, no i chyba jest nie wstanie. Jutro powinno być podanie od niego.

KUNDEL

Liczba postów : 3
Join date : 2012-11-04

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Nov 07, 2012 4:12 am

SE jest to i acc leci Razz Jeszcze jakichś tancerzy i śpiewaków załatw Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED] Empty Re: PODANIE "KUNDEL" [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum