RISEN
Tadzik [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Tadzik [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tadzik [ACCEPTED]

3 posters

Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Tadzik [ACCEPTED]

Post  PanTadeu Wed Oct 31, 2012 9:00 am

Witam, dzisiaj w nocy chciałbym zacząć swą przygodę na serwerze Empire x3, na dłuższy czas oczywiscie Smile długo się przekonywalem do gf bo jestem interlude loverem, ale ostatecznie patrząc na tak dużą populację serwera i jego świeżość.. zdecydowałem się. Zauważyłem na forum Lineage2.com.pl topic o rekrutacji Waszego Klanu, potrzebujecie supportu... a tak się składa, że ogólnie grać supportem lubie a czasu mam dużo Smile Preferowana klasa to EE, ogólnie stworzyłem ten topic by dowiedzieć się jakie macie zdanie na ten temat i czy wesprzecie mnie od samego początku (wstęp do akademi etc) ogólnie cenie sobie pracę zespołową, pomaganie sobie wzajemne, nie cierpię samolubstwa, przede wszystkim cenie sobie dobra zabawe i atmosfere w klanie, bo bez tego po prostu nie chce sie grac Smile

1. Nick: Tadzik
2. Klasa: EE
3. LvL: -
4. Armor/Weapon/Jewel: -
5. Imię: Krzychu
6. Wiek: 20
7. Pochodzę z: Lublin
8. Pracuję/studiuję: Pracuje i studiuje zaocznie, pracuje jako barman więc może mnie nie być losowymi wieczorami/nocami Smile
9. W l2 grałem (serwery/klany): powiem szczerze, miałem przerwe ~1rok, może ponad. Gram w Lineage'a od czasów c2, tyle co się ofarmiłem w życiu, dziesiątki jak nie setki serwerów, sami wiecie jak to jest, to już będzie chyba z 6.. może 7 lat? Nie pamietam polowy z nich, grałem na retailu swojego czasu serwer Teon, i te czasy wspominam najlepiej, jestem typowym serwerowym włuczykijem Smile
10. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: jak pracuje to okolo 4-5h jak nie pracuje i się wczuję potrafie grać do 30h+
11. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: nic nie slyszalem o tym klanie, jak wczesniej wspominalem trafilem tu z forum lineage2.com.pl moj nick pant
12. Czemu akurat RISEN?: bo akurat jakoś mi przypadliście do gustu, szczerze nie rozglądałem się ale wydaje mi się że Wasz klan jest w miare w porządku
13. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Po tym pytaniu widzę ,że atmosferka w klanie się chyba trzyma, Panowie i Panie jeżeli są, uwielbiam się śmiać godzinami na Team Speak opowiadać najznamienitsze historie, wysłuchiwać jeszcze raz śmiać się, powiem Wam tak: Zawsze gdy wczuwam się w klan traktuje go jak swoją małą cyber rodzinę, chcialbym i zeby tak bylo i tym razem, dużo bombie (tzn wiecie o co chodzi Very Happy) jestem raczej typem wesołka, ale nie gimtrollem jakich nienawidzę. Wiecej mozemy obgadac na ts
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?: Nie przeczytałem jestem po 28h na nogach i ide zaraz spać, przeczytam regulamin jak i Waszą odpowiedź i wezmę sie do dzieła Smile

PanTadeu
Guest


Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Oct 31, 2012 9:12 am

Tylko EE ? Very Happy A WC?BP? Very Happy
Ale wstępnie na Tak Razz Napisz w grze i akademie u nas zrób.
I ogarnij regulamin :>
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  Asmodei Wed Oct 31, 2012 9:23 am

a moze SE zamiast EE Smile ?? w GF rownie wartosciowy jak EE tylko ze SE u nas mocny deficyt ^^

Asmodei

Liczba postów : 59
Join date : 2012-10-14
Age : 39
Skąd : K-lin

Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  st0ne Wed Oct 31, 2012 10:00 am

Kurwa brac go na EE Exclamation
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  pantadeu Wed Oct 31, 2012 1:53 pm

EE jest dla mnie najlepszy, mam sentyment do bialej elfki :p zreszta po prostu lubie role tej profesji.

ok zaczynam sciagac klienta, w ciagu godziny powinienem byc na serwerze, mam nadzieje ze nicki na forum macie takie jak w grze Smile odezwe się Smile

pantadeu
Guest


Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  Jarrod Wed Oct 31, 2012 5:35 pm

No to EE Accepted Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  pant Thu Nov 01, 2012 12:20 am

co prawda mialem zaczac grac wczoraj wieczorem ale stracilem polaczenie w nocy, dzisiaj jest dzien zmarlych to wiadomo - rodzinka. Zacznę grać wieczorem Smile zaakceptujecie mnie rozumiem jak przejdę aka

pant
Guest


Back to top Go down

Tadzik [ACCEPTED] Empty Re: Tadzik [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum