RISEN
Nicze [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Nicze [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nicze [ACCEPTED]

5 posters

Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Nicze [ACCEPTED]

Post  Nicze Sat Oct 13, 2012 7:47 am

1. Nick: Nicze
2. Imię: Darek
3. Wiek: 23
4. Pochodzę z: Lwówka Śląskiego
5. Aktualnie mieszkam w: Poznań
6. Pracuję/studiuję: Studiuję
7. W l2 grałem (serwery/klany):

W l2 gram od c2. Z serwerów pamiętam tylko pare. Olympus (chyba najstarszy), supreme, dex, l2ex. Parę serwerów mi FBI zamknęło. Jeszcze wiele innych, ni diabła nie pamiętam. Ostatnio grałem na oficijalu. Innova Core. Klasami grałem wszystkimi, nie licząc Kamaelów (zawsze wydawały mi się zbyt przepakowane). Z klanów, które ogólnie pamiętam to OOC, Enclave. Możliwe, że dlatego, iż spotykałem ich na wielu serwach, gdzie zagościłem. Nickami proszę nie rzucać bo i tak ich ni diabła pamiętać nie będę. Od pewnego czasu używam "Nicze" i jak Bog da i nikt mi takiej postaci na servie nie zrobi to dalej będę z nim biegał.

8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do:

Za dużo.

Powód, dla którego nie mogę mieć CP. Nie wiem, ile mogę grać. Czasem 24h pod rząd, czasem 4h. Godzina także nie gra roli. Ewentualny brak aktywności mam w weekendy z powodu studiów. Napewno zawsze gram od rana. Mam mentalność nolife'a, co pewnie odczujecie.

9. Preferowane Klasy:

Tak jak pisałem, grałem wszystkimi klasami. Support mi się ogólnie przejadł. Chciałem zrobić daggera, ale coś czuje, że pół serwera tak zrobi. Może znów tank? Jeśli już, to DA. Liczę jednak, że nie skończy się na tym, że będę biegać bez pt.

10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?:

W Risen grałem ;p A o klanie wiem z forum. Gram w l2 kupę lat i nigdy was nie spotkałem. A przynajmniej sobie nie przypominam. Podejście do gry mi się podoba, a regulamin jest dobry.

11. Czemu akurat RISEN?:

Tak jak pisałem. Podejście do gry. Liczę także na fajną atmosferę i brak spinania się. Ostrzegam, że lubię pvp, więc mam nadzieję, że nie będziemy nastawieni głównie na farmę.

12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji):

Jestem graczem starej daty. Lubię wspólny spoil i ogólnie bawić się razem. Irytuje mnie koncepcja CP i jakoś nigdy do niej nie przywykłem. Jestem dość cyniczny, ale w optymalnym stopniu. Staram się ograniczyć sarkazm. Lubię rozmawiać, żartować. Przy tym nie pajacuje. Ogólnie żarty o przesłankach gejowskich mnie bardziej denerwują niż śmieszą. Gdy ktoś prosi o pomoc, postaram się mu pomóc. Ręka, rękę myje. Dzięki temu klan jest klanem a nie zbitką osób. Bardzo mnie denerwuje, gdy ktoś stęka po przegranym pvp. Daleko mi do bycia drętwym, ale opcje a la "biją mnie na wypiżdziowie", do wszystkich jednostek! Chcę by cały klan zleciał się i mu pokazał jaki jestem twardy z kolegami, jest dla mnie niczym iskra. Jestem opanowany, nie wiele rzeczy mnie rusza. Chyba, że brak szacunku. Wymagam go głównie od osób mi najbliższych (czyt. klan). Randomy mogą nawet pisać serenady jakim jestem lamusem. Nie rusza mnie to. Każda osoba reprezentuje swój klan poprzez sygne. Jeśli widzę, że ktoś robi krzywy numer i nie ponosi konsekwencji - licz się z linczem na chacie lub ts. Przeze mnie. Gdy gram to gram. Żadnego zbierania się godzinę na spocie. Czasem nie mogę wejść na ts. Mieszkam z panną i ostatnie czego chce to dramat z powodu tego, że gadam do komputera, gdy ona śpi/próbuje zasnąć. To tyle. Eseju pisać nie będę, więcej się dowiecie po ewentualnym przyjęciu.

13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?:

Tak. Jajko.
Nicze
Nicze

Liczba postów : 138
Join date : 2012-10-13

Back to top Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Re:

Post  Alch3mik Sat Oct 13, 2012 7:58 am

no podanie git +
Alch3mik
Alch3mik
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 67
Join date : 2012-09-22

Back to top Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Re: Nicze [ACCEPTED]

Post  Ann Sat Oct 13, 2012 8:30 am

o jak pieknie napisane podanie Very Happy

+
Ann
Ann
Moderator
Moderator

Liczba postów : 53
Join date : 2012-09-29
Age : 34
Skąd : Kielce

Back to top Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Re: Nicze [ACCEPTED]

Post  Jarrod Sat Oct 13, 2012 8:39 am

To jaką klasę mam wpisać ? Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Re: Nicze [ACCEPTED]

Post  Cassiopeia Sat Oct 13, 2012 8:47 am

Nicze wrote: Eseju pisać nie będę,

Yes, u did it!!!


jestem ZA, podoba mi sięjego podejście do gry Smile
Cassiopeia
Cassiopeia
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 70
Join date : 2012-10-02
Age : 39
Skąd : Bytom

Back to top Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Re: Nicze [ACCEPTED]

Post  Nicze Sat Oct 13, 2012 9:58 am

Niech będzie ten DA. Ściągam CT2.3, mam nadzieję, że to ta kronika.

Przy okazji, byłbym wdzięczny za jakiś link do tego co się "wtedy zmieniło" w stosunku do poprzednich kronik. Za bardzo mi się już mieszają.
Nicze
Nicze

Liczba postów : 138
Join date : 2012-10-13

Back to top Go down

Nicze [ACCEPTED] Empty Re: Nicze [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum