RISEN
Sevard [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Sevard [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevard [ACCEPTED]

4 posters

Go down

Sevard [ACCEPTED] Empty Sevard [ACCEPTED]

Post  Sevard Thu Oct 04, 2012 3:13 am

1. Nick: Zależnie od profesji którą będę grał na mainie Sevard lub AceVentura
2. Imię: Daniel
3. Wiek: 28
4. Pochodzę z: Małego miasteczka pod Łodzią
5. Aktualnie mieszkam w: Ozorków
6. Pracuję/studiuję: Pracuję
7. W l2 grałem (serwery/klany): Od L2 Supreme poprzez L2 Existance (polski ), L2 Extrem (polski), L2 abbys, RPG club różne raty x10 zdaję się jako pierwszy, różne lejmy typu L2 Graveland i temu podobne fantastisz donejty chociaż tam zalogowałem poczytałem stronę zwymiotowałem i wylogowałem, grałem też na paru midach i pvp których setki w sieci o tak dla... sam nie wiem gwiezdne wojny nie są takie złe:)
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: Gram tyle ile posiadam czasu wolnego odliczając zajęcia sportowe dla zdrówka typu rowerek, piłka różnego rodzaju itd itd..
9. Preferowane Klasy: Gladiator jako DD lub WC jako support ewentualnie EE
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: Rissen znam z waszej strony internetowej z wątków na forum...z tego co pisaliście o sobie. Wydaje mi się że na którymś serwerze spotkałem się z tym klanem, ale aktualnie nie potrafię sobie przypomnieć jaki to był serwer.
11. Czemu akurat RISEN?: Po pierwsze primo bo to polski klan po drugie primo bo to duży klan a po trzecie primo bo was nie znam a chciałbym poznać i pograć po czwarte bo wasze zasady są jasne przejrzyste i oczywiste i nie naruszają własności indywidualnej są bardzo liberalne.
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Dlaczego? Nie wiem bo może wam brakuje kogoś o moim profilu gracza, bo miło jest grać z rodakami choć oczywiście nie z każdym:) Poza tym lubię wspierać poczciwych i dobrych ludzi za których was uważam na starcie oczywiście wszystko się może zmienićSmile Pozdrawiam.

Sevard
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 13
Join date : 2012-10-04

Back to top Go down

Sevard [ACCEPTED] Empty Re: Sevard [ACCEPTED]

Post  Fast3r Thu Oct 04, 2012 3:17 am

ZA
Fast3r
Fast3r
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 222
Join date : 2012-09-19
Age : 29
Skąd : Gryfino

Back to top Go down

Sevard [ACCEPTED] Empty Re: Sevard [ACCEPTED]

Post  Jarrod Thu Oct 04, 2012 3:22 am

Kocham porządne podania Smile Jak najbardziej za Razz Zatem WC albo EE Razz Jeszcze obaczymy Very Happy Make ACC
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Sevard [ACCEPTED] Empty Re: Sevard [ACCEPTED]

Post  CherryCoke Thu Oct 04, 2012 3:45 am

+ za Wc ; p
CherryCoke
CherryCoke
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 178
Join date : 2012-09-25
Age : 30
Skąd : Oświęcim

Back to top Go down

Sevard [ACCEPTED] Empty Re: Sevard [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum