RISEN
r3volution [ACCEPTED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
r3volution [ACCEPTED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

r3volution [ACCEPTED]

2 posters

Go down

r3volution [ACCEPTED] Empty r3volution [ACCEPTED]

Post  r3vo Sat Sep 29, 2012 11:26 pm

Witam wszystkich.

1. Nick: r3volution (albo cos innego)
2. Imię: Michał
3. Wiek: 23
4. Pochodzę z: Żuromina
5. Aktualnie mieszkam w: Olsztynie
6. Pracuję/studiuję: pracuję/od lutego studia
7. W l2 grałem (serwery/klany): fryta/dragon/ice/dex/jakieś inne serwery, których nazw zapomniałem
klany:BM, przede wszystkim Excidium, kilka innych klanów po naturalnej śmierci Excidium
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: dziennie mogę grać od 4-8 do 12h (w porywach dłużej, gdybym nie musiał iść do pracy)
9. Preferowane Klasy: SWS (większe doświadczenie), BD (mniejsze doświadczenie), jakiś DD przez Was preferowany. Kwestia Waszej decyzji. Passy i tak będą szeroko dostępne. (grałem SH, PS, SwS, BD, Spoil, inne klasy pod nieobecność właścicieli)
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: forum RPG
11. Czemu akurat RISEN?: Patrząc na Wasze community można stwierdzić jedno: ogarnięci. No a drugie to pytanie poniżej xD Oznaczać może jedno - powrócą czasy, gdy wejście na TS będzie lepszym zacieszem niż sama gra
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji):
Ciągnie swój do swego ...

Regulamin w sumie epic. Nie to żebym się podlizywał, ale coś normalnego nareszcie.

Pozdrawiam

r3vo
Guest


Back to top Go down

r3volution [ACCEPTED] Empty Re: r3volution [ACCEPTED]

Post  zorgzor Sat Sep 29, 2012 11:28 pm

hmm mowisz epik regulamin ? Smile trzeba kiedys go przeczytac Smile alien alien alien
zorgzor
zorgzor
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 189
Join date : 2012-09-19
Skąd : Litwa

Back to top Go down

r3volution [ACCEPTED] Empty Re: r3volution [ACCEPTED]

Post  Jarrod Sat Sep 29, 2012 11:32 pm

r3vo wrote:

11. Czemu akurat RISEN?: Patrząc na Wasze community można stwierdzić jedno: ogarnięci. No a drugie to pytanie poniżej xD Oznaczać może jedno - powrócą czasy, gdy wejście na TS będzie lepszym zacieszem niż sama gra

Regulamin w sumie epic. Nie to żebym się podlizywał, ale coś normalnego nareszcie.

No właśnie trafiłeś w samo sedno tego klanu Very Happy

SWS i BD to prawie to samo, póki co wrzucę się na BD, jak coś się pozmienia to Cię przesunę, Deal ? Very Happy
Make ACC Smile
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

r3volution [ACCEPTED] Empty Re: r3volution [ACCEPTED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum