RISEN
Rekruci Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Rekruci Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rekruci

+2
Garrett21
Pummeluff
6 posters

Go down

Rekruci Empty Rekruci

Post  Pummeluff Fri Dec 14, 2012 9:11 am

1. Nick: WingsOfDispair
2. Klasa: Spellsinger
3. LvL: 66
4. Armor/Weapon/Jewel: DC set/Flaming Dragon Skull(C)/B
5. Imię: Agnieszka
6. Wiek: 19
7. Pochodzę z: Lublin
8. Pracuję/studiuję: pracuję/uczę się
9. W l2 grałem (serwery/klany): rpgx15
10. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: nie ma określonych godzin, mniej więcej po 4h dziennie
11. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: z jedną osobą od Was ciągle robię KAMĘ Very Happy, poza tym jesteście najlepszym polskim klanem więc trudno byłoby o Was nie słyszeć Smile
12. Czemu akurat RISEN?: bo jesteście dobrym polskim klanem
13. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): chętnie porobie coś razem z klanem - exp/kama/laba itp. Lubię jak się coś dzieje. Mam duże chęci do osiągnięcia czegoś fajnego w L2 Smile
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?: Latissimus Dorsi


Last edited by WingsOfDispear on Fri Dec 14, 2012 10:46 am; edited 1 time in total (Reason for editing : Źle coś wpisałam :))
Pummeluff
Pummeluff

Liczba postów : 8
Join date : 2012-12-14
Age : 30
Skąd : Lublin

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Garrett21 Fri Dec 14, 2012 9:37 am

ja na tak, kazdy gracz sie przyda;)

Garrett21

Liczba postów : 79
Join date : 2012-10-27

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Ulmo Fri Dec 14, 2012 1:03 pm

+++ Very Happy
Ulmo
Ulmo
Clan Leader
Clan Leader

Liczba postów : 132
Join date : 2012-09-19

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Garrett21 Fri Dec 14, 2012 1:28 pm

no i juz masz 2 wazne glosy zalatwione Very Happy mysle ze jarod tez nie bedzie mial nic przeciwko;) 2 graczy dodatkowych na pewno nam sie aktywnych przyda;)

Garrett21

Liczba postów : 79
Join date : 2012-10-27

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Szysz Fri Dec 14, 2012 1:30 pm

muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony odpowiedziami. Na forach (a nawet w grze na clan chat !!) poprzednich klanów jak już ktoś łaskawie odpowiadał to był cud Smile. Dziękujemy ! Very Happy

Szysz

Liczba postów : 7
Join date : 2012-12-14

Back to top Go down

Rekruci Empty Rekruci

Post  Pummeluff Fri Dec 14, 2012 1:54 pm

No mam nadzieję, że temat się rozkręci i dołączymy do klanu Smile, w klanie, w którym raz byliśmy rzadko robiliśmy coś wspólnie, mało było organizowanych takich sytuacji, a ciągłe expienie - zwłaszcza samemu, dzień w dzień praktycznie w tym samym miejscu jest bardzo nudne, lepiej coś porobić w grupie, chociaż nie jest to takie przynudzające.

Jesteśmy typami osób, które też lubię porobić coś nowego, umieją się dostosować itd, bardzo podobają mi się zasady w regulaminie, które dotyczą dropów oddawanych do CH i przekazywaniu sobie itemów gdy już ich nie używamy itp. jestem ZA Smile
Pummeluff
Pummeluff

Liczba postów : 8
Join date : 2012-12-14
Age : 30
Skąd : Lublin

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Storhamar Fri Dec 14, 2012 2:33 pm

Jakieś odniesienie w stosunku do tego, co napisał ten Pan wyżej?

Zarzuca wam chyba brak aktywności na TSie; Chciałbym żebyście się do tego ustosunkowali, ponieważ u nas TS jest obowiązkiem(przed odpaleniem chociażby gry).

Storhamar

Liczba postów : 143
Join date : 2012-10-17

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Szysz Fri Dec 14, 2012 2:38 pm

nie było nas 3 tygodnie na tsie, bo Wings odwiedziła mnie na tyle czasu w Hiszpanii, gdzie aktualnie przebywam więc jak już ktoś z nas był online to shopy albo laba : p. Ale problemem ts nie jest

Szysz

Liczba postów : 7
Join date : 2012-12-14

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Pummeluff Fri Dec 14, 2012 2:42 pm

Szysz wrote:nie było nas 3 tygodnie na tsie, bo Wings odwiedziła mnie na tyle czasu w Hiszpanii, gdzie aktualnie przebywam więc jak już ktoś z nas był online to shopy albo laba : p. Ale problemem ts nie jest

Jeśli chodzi o mnie o TS to aktualnie mam mikrofon w kamerce więc słabo mnie słychać, a z racji, że zostałam bez pracy to na kupno w tej chwili mnie nie stać, 3 tygodnie ogólnie byliśmy nieobecni no ale wszyscy zostali powiadomieni itd zanim to miało nawet miejsce.

Na TS'ie sie pojawiałam rzadko bo bez mikrofonu nie mogłam się z nikim komunikować ale tak to zaczęłam wchodzić po to żeby chociaż słuchać innych i ich "poleceń" itp. no ale ja z takim mikrofonem wnieść dużo nie mogłam, słuchałam ale musiałam pisać bo nikt mnie nie rozumiał ^^.
Pummeluff
Pummeluff

Liczba postów : 8
Join date : 2012-12-14
Age : 30
Skąd : Lublin

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  MalyCrus Fri Dec 14, 2012 2:43 pm

Szkoda, że u nas był z tym taki problem Sad Ale jak już pisałem - Powodzenia pig

MalyCrus
Guest


Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Pummeluff Fri Dec 14, 2012 2:47 pm

MalyCrus wrote:Szkoda, że u nas był z tym taki problem Sad Ale jak już pisałem - Powodzenia pig


Hmmm Wink myślę, że jak na razie problem z tym będę miała przez jakiś czas wszędzie bo nie mam możliwości nabycia nowego mikro Wink
Pummeluff
Pummeluff

Liczba postów : 8
Join date : 2012-12-14
Age : 30
Skąd : Lublin

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Szysz Fri Dec 14, 2012 2:50 pm

Widząc się z dziewczyną raz na pół roku wolę z nią spędzić mimo wszystko czas, zresztą przed jej przyjazdem byłem z Wami na ts, uprzedzałem że nas nie będzie z racji wyjazdu więc nie wiem po co robisz dramat. Zeby nie bylo, nie mamy nic do Was, tylko postanowiliśmy spróbować czegoś innego i tyle.
Pozdrawiam

Szysz

Liczba postów : 7
Join date : 2012-12-14

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Pummeluff Fri Dec 14, 2012 2:55 pm

Prosiłabym, żeby zamiast dramatu i scen wrócić do VOTE, nie chcę żeby się tu zrobiło jakieś zamieszanie itd.

Do osób zarządzających klanem: jeśli brak TS nie będzie problemem na czas gdy nie mam mikrofonu to świetnie, jeśli przeciwnie to mogę się dołączyć ale nie sądzę żeby ktoś mnie rozumiał, ale zawsze mogę chociażby słuchać.
Pummeluff
Pummeluff

Liczba postów : 8
Join date : 2012-12-14
Age : 30
Skąd : Lublin

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Gosc:) Fri Dec 14, 2012 2:58 pm

Teraz chłopaki z Crusaders żalują bo widać, że fajan dupa jesteś
A tak btw

Ale ładnie motacie sie w zeznaniach:) Co w Hiszpanii masz kompa z netem a mikro nie da rady kupic?? Poza tym na Szyszu graleś codziennie:)

Gosc:)
Guest


Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Pummeluff Fri Dec 14, 2012 3:00 pm

Gosc:) wrote:Teraz chłopaki z Crusaders żalują bo widać, że fajan dupa jesteś
A tak btw

Ale ładnie motacie sie w zeznaniach:) Co w Hiszpanii masz kompa z netem a mikro nie da rady kupic?? Poza tym na Szyszu graleś codziennie:)

To Szysz jest w Hiszpanii, ja jestem w Polsce, tutaj nie mam mikro od jakiegoś czasu i ja u niego też nie grałam, on rozmawiał z Nimi przed moim przyjazdem na TSIE(bo on ma MIKRO), uprzedził, że Nas nie będzie bo lepiej spędzić czas na żywo po niewidzeniu się razem niż w kółko grać, zwłaszcza mając tam jednego kompa :/.


PS. Chcę tutaj zaznaczyć, że ja nie miałam na celu NIKOGO OBRAZIĆ, wyraziłam swoją opinię nie mówiąc nazwy klanu itd, nie jestem jakimś TOP PLAYEREM żeby ktoś wiedział nawet o jaki chodzi, no ale sam tutaj jak widać ujawniłeś, a ja nawet nie miałam tego na celu, nie napisałam przecież zresztą, że klan jest beznadziejny, że mi się nie podobało, po prostu mam nieco inne oczekiwania wobec klanu i tyle, jak mówił Szysz szukamy po prostu czegoś innego, chciałabym być w klanie w którym bardzo często coś się wspólnie robi, nie mam nic nikomu do zarzucenia tylko po prostu szukam swojego miejsca w jakimś klanie, który będzie mi odpowiadał.


Last edited by WingsOfDispear on Fri Dec 14, 2012 3:54 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Dopiska.)
Pummeluff
Pummeluff

Liczba postów : 8
Join date : 2012-12-14
Age : 30
Skąd : Lublin

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Garrett21 Fri Dec 14, 2012 3:02 pm

nie robcie zamieszania , wyszli od Was i tyle;) czekamy na decyzje jaroda odnoscie akceptacji:)

Garrett21

Liczba postów : 79
Join date : 2012-10-27

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  MalyCrus Fri Dec 14, 2012 5:41 pm

PS. Chcę tutaj zaznaczyć, że ja nie miałam na celu NIKOGO OBRAZIĆ, wyraziłam swoją opinię nie mówiąc nazwy klanu itd, nie jestem jakimś TOP PLAYEREM żeby ktoś wiedział nawet o jaki chodzi, no ale sam tutaj jak widać ujawniłeś, a ja nawet nie miałam tego na celu, nie napisałam przecież zresztą, że klan jest beznadziejny, że mi się nie podobało, po prostu mam nieco inne oczekiwania wobec klanu i tyle, jak mówił Szysz szukamy po prostu czegoś innego, chciałabym być w klanie w którym bardzo często coś się wspólnie robi, nie mam nic nikomu do zarzucenia tylko po prostu szukam swojego miejsca w jakimś klanie, który będzie mi odpowiadał.

Ja też nie chce nikogo obrażać, w naszym klanie wiele rzeczy robi się wspólnie, jest tylko 1 wymaganie - używanie TS. Wiem, że możecie mieć za złe ignorowanie Was na clan chacie ale u nas się go bardzo mało używa, ja sam siedząc na TS ignoruję @czat. Skoro wychodzicie pewnie wam się nie podobało jednak Wink Logiczny wniosek. My też mamy inne oczekiwania w stosunku do ludzi, z którymi gramy.
Tyle w tym temacie. Powstrzymam się od dalszych komentarzy Smile

MalyCrus
Guest


Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Jarrod Sat Dec 15, 2012 12:39 am

Póki co ACC, mikro z kamery nam nie przeszkadza, a w TS głównie chodzi o integrację, bo skoro podobają Ci się nasze zasady to to powinno być wisienką na torcie, gwarantuje Ci godziny pełne śmiechu, tudzież poważnych rozmów politycznych i religijnych (większość wie o co kaman Razz) Więc mikro z kamery nie przeszkadza, grunt abyś siedziała na TS i chociażby odsłuchiwała, a w Real/Tesco/Carrefour sluchawki z mikro za 15 PLN, wiem bo sam takie mam Very Happy
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Rekruci Empty Re: Rekruci

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum