RISEN
Byczy, Pudzianek, Starchaos Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Byczy, Pudzianek, Starchaos Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Byczy, Pudzianek, Starchaos

2 posters

Go down

Byczy, Pudzianek, Starchaos Empty Byczy, Pudzianek, Starchaos

Post  Byczy Wed Nov 28, 2012 1:48 am

Podanie dotyczy trzech osób tj. Byczy (Paladin), Pudzianek (SWS), Starchaos (BD)

1. Nick: Byczy | Pudzianek | Starchaos
2. Klasa: Paladin | SWS | BD
3. LvL: 65 | 58 | 66
4. Armor/Weapon/Jewel: NM set / B+heath / b/a | Zubei set / B / B | NM common / A+4 / B
5. Imię: Mariusz | Mateusz | Andrzej
6. Wiek: 26 | 25 | 26
7. Pochodzę z: Brzeg | Opole | Katowice
8. Pracuję/studiuję: Pracuje | Studiuje | Pracuje
9. W l2 grałem (serwery/klany): Zaczynałem na C3 Paradise w IFC, później przechodziłem przez Abyss, Supreme późniejszy Azure, chwilę na DEX. Zawsze w IFC lub odłamie - Oblivion. Koledzy mają mniejsze doświadczenie ale szybko się uczą Wink
10. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do: około 4h, w weekendy dłużej jeżeli ważniejsze sprawy nie wypadną. Przeważnie gramy od 17 do 23.
11. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?: od Cassi, szczerze to niewiele słyszałem, że jest jeszcze jeden człowiek z IFC Wink
12. Czemu akurat RISEN?: Odpowiada nam stary system grania i luźne podejście do gry.
13. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji): Angażujemy się we wszelkiego rodzaju sprawy klanowe, lubimy pvp i dobrą atmosferę. Jeżeli klan wygląda tak jak w regulaminie to będziemy się dobrze bawić.
13. Czy przeczytałeś regulamin i go akceptujesz?: Tak, Latissimus Dorsi
Byczy
Byczy

Liczba postów : 8
Join date : 2012-11-28

Back to top Go down

Byczy, Pudzianek, Starchaos Empty Re: Byczy, Pudzianek, Starchaos

Post  Jarrod Wed Nov 28, 2012 1:51 am

PMujcie o invite w grze odrazu Very Happy Anka/Mido/st0ne/ullmo etc Very Happy Ja będę po 19 Razz
Jarrod
Jarrod
VIP
VIP

Liczba postów : 846
Join date : 2012-09-19
Age : 37
Skąd : Warszawa

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum