RISEN
Blaku/Hellsign [DENIED] Lineage2banner

Join the forum, it's quick and easy

RISEN
Blaku/Hellsign [DENIED] Lineage2banner
RISEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blaku/Hellsign [DENIED]

4 posters

RISEN :: RISEN :: Rekrutacja :: DENIED

Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Guest Tue Oct 09, 2012 10:04 am

1. Nick:
Blaku, Hellsign, Marvix, Brillinthius, Loveless - któryś z tych
2. Imię:
Tomasz
3. Wiek:
23
4. Pochodzę z:
Wrocławia
5. Aktualnie mieszkam w:
Wrocław
6. Pracuję/studiuję:
Studiuję i pracuję dorywczo
7. W l2 grałem (serwery/klany):
Co do klanów wypiszę te najważniejsze i te, których czułem się częścią :
Najważniejsze :
L2 OFF Inova (GoD) - HellSign 90 FEOH Wizard (Drama PT) - OutOfControl
L2 RPG x15 - początki w LayLow u Kamyla89 w party jako współdriver SWSA z moim dobrym kolegą Twardym, potem sporo na Marvixie(maj - sierpień 2011) w klanie Twierdza(ale klan miał inną nazwę BMF, po wykupie klanu przez lidera PanaGombkę został on sprzedany wraz ze skillami i lvl dla "Twierdzy" - grał tutaj np. Ewelina i parę innych osób z osławionego InfernalCorps, w związku z nowym serwerem L2.ws przeszedłem tam)
L2.ws Party Challenger - 85 2nd na oly PR Loveless (LayLow potem Vermillione)


Grałem również Brillinthiusem (SD) na wrath x9/12 (później) w FinalFate(lider Shane54) oraz AncientAssasins(lider KingDrako)

Z polskich klanów, które warto wspomnieć to BMF (Cerberus, FirstBlood party, SD ) oraz mniejszy ale fajny clan Fantastico(Lider Camox, Arthas/Gor...) dunno nie pamiętam.
8. Dziennie gram (ile h?)/dostępny jestem od do:
Zarzekam się zawsze, że mało ale Ci którzy ze mną grali że bywało tak - że grałem po 3 dni pod rząd, aczkolwiek w związku ze studiami i pracą wychodzącym ON będzie SIEGE/TW 100% aktiv + 3h-4h
9. Preferowane Klasy:
Kraft, Destroyer(inny DD też wchodzi w rachubę),SH(SORC ewentualnie) lub OL(ale wolałbym nie) - w związku z brakiem CP chciałbym być w miarę samowystarczalny
10. Skąd znasz / co słyszałeś o RISEN?:
Mam tutaj bardzo dużo znajomych, osób z którymi grałem. Znając swoją historię w L2 mam też dużo haterów.
11. Czemu akurat RISEN?:
Otóż planowałem grać z niejaką TastyB w jej 20 osobowym klanie, ale klan miał być non-cp, dzisiaj okazało się że robią własne CP i mnie chcą wcisnąć do CC żebym im CP odnawiał, więc podziękowałem za współpracę.

Risen? Szczerze bo znam tutaj dużo osób, nie widzę przy moim online lepszej możliwości.
12. Napisz coś od siebie (coś co nas przekona że właśnie TY jesteś odpowiednim kandydatem do naszej pojebanej kompaniji):

Zaznaczę na wstępie, że jestem osobą która uważa, że poznawanie ludzi przez forum nigdy nie wychodzi.


Cóż studiuję, pracuję, czytam różne książki moje ulubione to seria od Roberta Kiyosaki, Władca pierścieni. W życiu codziennym poza studiami w wolnym czasie robię to co każdy z was czyli pływam, biegam, spotykam się ze znajomymi, lubię zagrać w nóźkę i kosza.
Moim zdaniem biorąc mnie nic nie tracicie, a tylko możecie zyskać Smile.

Z MMO zacząłem przez znajomych, którzy wkręcili mnie w WoWa, później przesiadliśmy się do L2, rozeszliśmy na Dragon Network w różne strony ... i tak jakoś poszło.


Last edited by st0ne on Tue Oct 09, 2012 10:17 am; edited 2 times in total (Reason for editing : nic)

Guest
Guest


Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Xett Tue Oct 09, 2012 10:07 am

kogo znasz z risen ?

Xett
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 73
Join date : 2012-09-22

Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Guest Tue Oct 09, 2012 10:10 am

To ten sam koleś co ogłaszał się jako Genocide side, i tyle dram na jego temat na polskim i rpg forum?
A to, że Laylow klan założył, a to, że Genocide side, a to, że kogoś tam gdzieś oscamował?

Nie znam człowieka i nie chcę oceniać, ale takie rzeczy raczej nie pojawiają się bez przyczyny, a coś tam czytałem raz jakąś dramę i opisywali jakby to ująć "odpały". Osobiście nic nie mam, ale jeśli coś tam przeczytałem to wolę o tym wspomnieć, niech sobie ten co trzyma berło zdecyduję Very Happy

To, że LL i Genocide to jestem pewny bo sam się tak ogłaszał, ale o scamy (chyba w CP jakimś) chodziło to już nie mogę być pewny bo to spina między kilkoma osobami była na publicznym forum L2.

Guest
Guest


Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Guest Tue Oct 09, 2012 10:13 am

Niech osoby te same się wypowiedzą, ale przeglądając samą listę ludzi aktywnych na pewno grałem z St0ne gdzie nie pamiętam, zorgzor na bfdr, sobkiem w ooww, Jh0ri (różne, głownie IL serwery) np. ostatnio w Addiction na nostalgii(dex),damdek chyba gdzieś też grałem.
Camox, Fant (Challenger CP), React (byłem w CP Reacta na polaczkowym serwerze Dementia i później trochę grałem z nimi gdzieś jak dobrze pamiętam to grał tam Mateusz jeszcze paczka z DoomSquadu).


==============================================================
Prowadziłem LayLow na serwerze {OverWorld.su x15 Dragon w kwietniu/maju}, zdobyliśmy jako jedyne ally 3 zamki tak btw, i w tym jako jedyny klan zamek na 99% ruskim serwerze)


Serwer padł, ludzie pouciekali (bo był 2 tygodniowy DDOS), nie zostało więcej jak 2 pt polaków, reszcie oddałem swój sprzęt(np. Hunter20, który potem został hero btw) i sprzęt pt też w dużej części oddałem i odszedłem, bo prowadzenie klanu na serwerze 5000, gdzie 20 osób gada po polsku to zabawa dla bardziej hardkorowych graczy niż ja.

==================
Odnośnie tego ally, rzeczywiście były takie plany, żeby całe ally z Overworlda pod moim dowódcem(nazwaliśmy je tam Genocide) więc tutaj też, miało grać jednakże ani ja ani lider tamtego klanu(pojechał na studia do moskwy) nie mamy czasu więc z projektu nic nie wypaliło, ale żeby nie było mieliśmy mieć te 30PT Smile(3 klany z ally w 1 z tamtąd)




Last edited by Blaku/Hellsign on Tue Oct 09, 2012 10:15 am; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  st0ne Tue Oct 09, 2012 10:14 am

Hellsign mozesz sobie klanu dalej szukac. Masz pecha ze na mnie trafiles. Idz sobie zlozyc cp na polaczkowym forum a nie znowu bedziesz podbieral graczy z klanu. GL.

Edit: Jeszcze sie na mnie powolujesz? Chyba cie bog opuscil.

Denied.


Last edited by st0ne on Tue Oct 09, 2012 10:16 am; edited 1 time in total
st0ne
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 34
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Kondziu Tue Oct 09, 2012 10:15 am

na nie, podanie na odpierdol ;]
Kondziu
Kondziu
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 102
Join date : 2012-09-27
Age : 36

Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Fast3r Tue Oct 09, 2012 10:15 am

Na nie juz ze St0nem sie na Tobie przejechalismy na Nannie x75 ruski server pamietasz pewnie nie wiem czemu sie na niego powolujesz.
Fast3r
Fast3r
Klanowicz
Klanowicz

Liczba postów : 222
Join date : 2012-09-19
Age : 29
Skąd : Gryfino

Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Guest Tue Oct 09, 2012 10:16 am

ok, dzięki do wyrzucenia.

Guest
Guest


Back to top Go down

Blaku/Hellsign [DENIED] Empty Re: Blaku/Hellsign [DENIED]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

RISEN :: RISEN :: Rekrutacja :: DENIED

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum